Rostoucí židle

Dětská rostoucí židle

Rostoucí židle je vhodná jak pro školáky tak i předškoláky. Má tu výhodu, že roste se svým "majitelem" podle jeho potřeb. Samozřejmě, že nejlepší je, když k rostoucí židli pořídíte rostoucí stůl. Spojení rostoucího stolu a rostoucí židle Vám dává jistou, že Vaše dítě sedí zdravě - tak jak má.

  • Rostoucí židle je vyráběna z materiálu, který je :odolnější, ekologický, zdravotně nezávadný a dá se z něj vytvořit zajímavý design.
  • Rostoucí dětská židle je tím nejlepším pro vašeho školáka. 

Vybírat můžete z nabídky výrobců Mayer, Alba a Moll . Dětské rostoucí židle jsou oblíbeným kusem nábytku v každém pokojíčku. Židličky a stolečky pro děti nabízejí široké využití.


Pokud vytvoříte dětem koutek, kde si mohou kreslit , tvořit a hrát budou se i v tomto koutku klidněji připravovat do školy. Díky barevné škále vytvoříte i veselou náladu.

Dětská rostoucí židle

Je židle bezpečná ? 

  • Dětské rostoucí židle podléhají přísným evropským normám,které stanovují řadu kritérií – např. stabilitu, kvalitu použitých materiálů, hygienickou nezávadnost použitých materiálů a nátěrových hmot, velikost přístupných otvorů, apod. Dbáme na tyto kritéria a nabízíme pouze nábytek, které tyto podmínky splňují.

Jak má dítě správně sedět?

  • Správné sezení je důležité nejen pro efektivní nácvik psaní, ale především pro zdravý vývoj dětského pohybového systému.

Jak nastavenit rostoucí židli? 

  • Dbáme především na výšku sedáku, nastavíme ji tak, aby dítě celými chodidly dosáhlo na zem a zároveň bérce a stehna svírali úhel 90 stupňů. Důležitá je také správná hloubka sedáku. Při sezení na celém sedadle má mít ditě podkolenní jamky vzdáleny od okraje židle asi 5–10 cm, součástí židle je také zádová opěrka, která dosahuje pouze pod lopatky dítěte. Vyšší opěradlo není pro dítě příliš vhodné, neboť svádí ke kyfotickému držení páteře (zhroucenému sezení).

Nabízené dětské rostoucí židle napomůžou tomu, aby Váš interiér - dětský či studentský pokoj, byl v souladu s potřebami prozdravé a příjemné sezení.

Nejoblíbenější produkty jsou dětská židle Actikid a dětská židle Freaky Sport. Dále nabízíme židle Freaky a  Fuxo o které je také velký zájem.

Prioritami našich služeb jsou profesionalita, ochota a zkušenost.

Rostoucí židle k Vám dopravíme zdarma a nabízíme i jeho montáž a další služby.